Arctic Home

SOS Indonesie
Greenpeace

Děkujeme za podpis! Prosíme, sdílejte tuto výzvu.

FACEBOOK TWITTER

Nebude to jednoduché. Proto vás potřebujeme. Podpořte soud o ochranu Arktidy!

242 424 Kč 
250 000 Kč
Komu váš dar pomůže?

Komu váš dar pomůže?

Příroda

Statoil, Norskem vlastněná ropná společnost plánuje agresivní rozšíření těžby ropy v tající Arktidě. Tato ropa vážně ohrožuje naše domovy a rodiny, neboť naše planeta si už zkrátka další ropu nemůže dovolit.

Přidejte se i Vy

Zvířata

Jedná se o přelomovový soudní případ. Nutíme norskou vládu k zodpovědnosti za to, že dovolila Statoilu a dalším ropným společnostem rozšířit ropné vrty dál do Arktidy. Jde nám o to, abychom nedovolili ropnému průmyslu vstoupit do posledních nedotčených oblastí.

Darujte

Lidé

Tento případ by mohl zanechat miliony barelů ropy pod zemí. Existují řešení v podobě obnovitelných zdrojů energie, které mohou v Arktidě vzkvétat! Je načase ukončit éru ropy - a začneme s tím v Arktidě.

Darujte

Darujte pravidelně

Darujte pravidelně

Naším cílem je vyhlášení chráněné rezervace v Arktidě a udržení ropných společností co nejdále od arktické ropy. Společně se nám to může podařit. Pro vedení dlouhodobých kampaní, jako je tato je nejvýhodnějším způsobem podpora pravidelná. Přidejte se právě teď!

Můj dar bude

250 Kč 350 Kč 500 Kč 750 Kč 1000 Kč Jiná částka:  Kč

Kontaktní údaje

Způsob platby daru

          Nepřekročte platnost karty!

Greenpeace ČR využívá darovací portál DARUJME.CZ. Kliknutím na tlačítko "Darovat nyní" souhlasíte s provozními podmínkami.