Staňte se měsíčním hrdinou!

Greenpeace ČR

Je to malý krok pro Vás,
ale velký skok pro planetu

Vydejte se na odvážnou misi a pomozte chránit to, na čem Vám záleží. Stanete se tak součástí řešení, které tak moc chceme vidět. Navíc budete moci přidat i svého vlastního ekosmonauta se vzkazem :)
Již se přidalo 301 dárců
Cíl 320 dárců
301 dárců
se již přidalo
Karel
Dušan
Hana
Naděžda
Jiří
Jiří
Mario
Daniela
František
Kristýna
Jiří
Hana
Jakub
Matej
David
Alexandra
Anna
MARIE
Hana
Tomáš
Ema
Karel
Michaela
Petr
Jan
Martin
Prokop
MARIE
milan
Jana
Monika
Jaroslav
Vendula
Eva
Jarmila
David
Jindřiška
Miroslav
Soňa
Klára
Petr
Ondřej
Michaela
Jarmila
Michaela
Dita
Silvie
Jaroslav
Hana
Klára

Co je klub měsíčních hrdinů?

Lidé, kteří finančně podporují Greenpeace měsíčně, zajišťují finanční stabilitu, nezávislost a akceschopnost. Jsou to skuteční přátelé Greenpeace, kteří nám pomáhají dlouhodobé kampaně dotáhnout do vítězného konce. Některé projekty Greenpeace trvají třeba i několik let a jsou velice nákladné. Existovat můžou jen díky lidem, co to s ochranou přírody myslí vážně. Přidejte se k nim!

Podporujte měsíčně

Projekty 2017- 2019

Můžeme plánovat aktivity a rozvoj organizace na rok a více dopředu. Stejně tak, jako to dělají naši (často velmi bohatí) protivníci. Bez jistoty dlouhodobého financování bychom některé projekty museli pozastavit, nebo zrušit úplně.

Finanční nezávislost

Abychom si zachovali nezávislost v našich postojích a činech nepřijímáme žádné finanční dary od států, politických stran, firem ani od nadací s nimi spojených. Naše veškeré financování závisí čistě na podpoře jednotlivců.

Náhlé události

V dnešním neklidném světě potřebujeme mít dostatek financí na rychlou reakci a řešení náhlých událostí, jako jsou přírodní katastrofy, nečekané změny v politických rozhodnutích, nebo nepředvídatelné kroky našich protivníků.

Darujte měsíčně

Lidé, kteří podporují ochranu přírody pravidelně jsou oporou a jistotou, že v naší práci nepolevíme a můžeme i nadále pokračovat. Víme jak na to, ale bez Vás to nedokážeme.

Můj dar bude

200 Kč 350 Kč 500 Kč 750 Kč 1000 Kč Jiná částka:  Kč

Kontaktní údaje

Váš vzkaz (zobrazí se u Vašeho kosmonauta)

Způsob platby daru

          Nepřekročte platnost karty!

Greenpeace ČR využívá darovací portál DARUJME.CZ. Kliknutím na tlačítko "Darovat nyní" souhlasíte s provozními podmínkami.